חדשות

קבוצת אמן סייעה באפיון ועיצוב של אפליקציה לניהול חשבון במכשירי אייפד עבור בנק לאומי

קבוצת תכנון ועיצוב ממשקי המשתמש (UI) של קבוצת אמן –Aman UI&Design סייעה בפרויקט ייחודי לאפיון ועיצוב חווית המשתמש של אפליקציה למכשיר אייפד (iPad) עבור בנק לאומי. הפרויקט פותח ונוהל ע"י אגף פיתוח מערכות מידע בחטיבת תפעול ומחשוב של בנק לאומי. מטרת הפרויקט היתה לספק את העושר הפונקציונאלי הקיים באתר הבנק גם בפלטפורמה של מחשב לוח (טאבלט) תוך התאמה לפורמט הייחודי של האייפד. האפליקציה מיועדת לשמש את כלל לקוחות הבנק לצורך ניהול חשבונם האישי.

 חלקה של אמן בפרויקט כלל אפיון של היישומים והתאמתם לפורמט האייפד, עיצוב חווית המשתמש, ניתוח של הפעולות והמידע ודרכי הצגתן במכשיר ועיצוב גרפי מלא. הפרויקט דרש עבודה משולבת של אנשי מקצוע בתחומי האפיון והעיצוב הגרפי ב – Aman UI& Design. הפיתוח נעשה על ידי קבוצת הפיתוח בסלולר באגף פיתוח בבנק לאומי.

ארי קצב, מנהל תחום פיתוח סלולר בבנק לאומי, אמר: "כבנק הדוגל במתן שירות מלא ועשיר ללקוחותיו באינטרנט ובמובייל, היה חשוב לנו לתת פתרון לקבלת מידע ולביצוע פעולות בנקאיות על גבי מכשירי האייפד הפופולאריים. התכנון והעיצוב של אנשי Aman UI &Design הניב חווית שימוש ייחודית, עדכנית ודינאמית, המספקת למשתמש הבנה מהירה וברורה של מצב החשבון שלו ומאפשרת לו לבצע פעולות בקלות וביעילות. בנק לאומי ממשיך להשקיע מאמצים על מנת לספק ללקוחותיו תמיכה מלאה בשירותים וביישומים, בכל מכשיר עימו הם עושים שימוש".

עמיר זבולוני, מנהל Aman UI& Design , אמר: "אנו גאים בפרויקט שביצענו עבור בנק לאומי ובטוחים כי השירות יהיה לתועלת הלקוחות. לקבוצת אמן היכרות טובה עם צרכי המערכת הבנקאית וניסיון רב באפיון ועיצוב ממשקי משתמש למחשבי לוח ומכשירים ניידים מסוגים שונים. ישנו אתגר לא פשוט ביצירה ותכנון של יישומים מקצועיים לעולם הטאבלטים, אשר השימוש בו צובר תאוצה ואני שמח כי הצלחנו לבצע את הפרויקט לשביעות רצונות המלאה של הלקוח".לפרטים נוספים