חדשות

חברת הטלוויזיה בלווין yes חתמה על הסכם ארוך טווח עם קבוצת אמן להרחבת השימוש בכלי אינפורמטיקה כתשתית אינטגרציית נתונים מקיפה

חברת הטלוויזיה בלווין yes חתמה על הרחבת הסכם הרישוי והשירות ארוך הטווח עם קבוצת אמן, נציגתה הרשמית של אינפורמטיקה בישראל. ההסכם שנחתם הינו הסכם ברמת ארגון גדול (ELA – Enterprise License Agreement), הכולל הרחבת יכולות השימוש בכלי אינפורמטיקה.


 במסגרת הפרויקט יורחב השימוש בכלי אינפורמטיקה במחלקות נוספות בארגון וכן ירכשו רכיבים, יכולות ומוצרים חדשים מהפלטפורמה המובילה של אינפורמטיקה עבור פרויקטים שונים בארגון. שימוש בתשתית אינטגרציה אחת בארגון יאפשר ל- yes לחסוך סכומי עתק במשאבים וכלים אחרים וכן יאפשר לה להיות בחזית הטכנולוגית. חברת yes תעשה שימוש ביכולות החיבוריות (Connectivity) של אינפורמטיקה לאפליקציות ובסיס נתונים ((DB בארגון וכן בעבודה ב-real time. כל זאת יאפשר לחברה לספק רמת שירות גבוהה עבור מחלקות פנימיות כגון שירות לקוחות, מכירות, תשתיות ועוד וכן רמת שירות וזמינות גבוהה יותר ללקוחותיה.

רוני ברנוב, סמנכ"ל טכנולוגיות המידע ב-yes אמרה כי: "הרחבת השימוש באינפורמטיקה ככלי לאינטגרציית נתונים תשפר את גמישות ה-IT וה-BI בפרט ותאפשר מתן מענה איכותי ב-TTM מהיר יותר לצרכים העסקיים הדינמיים של הארגון".

אבנר קצמן, מנהל מחלקת ה-BI בחברת yes, הוסיף: "הניסיון המוצלח שלנו עם מערכות אינטגרציית נתונים של אינפורמטיקה עזר לנו בהחלטה להרחיב את השימוש במערכת ולחתום על הסכם ארוך טווח עם נציגתה בארץ – קבוצת אמן. היכולות החדשות יאפשרו לנו לבצע קפיצת מדרגה בטיפול במידע ובאיכות המענה ללקוחותינו בארגון גם בטווח הזמן המיידי וכן בהתמודדות עם האתגרים העתידיים הצפויים לנו. מעבר לכך, מחלקות נוספות יוכלו להשתמש בכלי כך שאינפורמטיקה תהפוך לכלי מרכזי לביצוע אינטגרציית נתונים בפרויקטים שונים בהווה ובעתיד."

אסף שפר, מנהל תחום לקוחות אינפורמטיקה בקבוצת אמן, אמר: "אנו שמחים על הבעת אמון זו מצד חברת yes, שהינה לקוחה ותיקה שלנו וידועה כמטמיעת חידושים טכנולוגיים לטובת שיפור השירות ואיכותו ללקוחותיה. היכולות והכלים החדשים של אינפורמטיקה, כמו גם הכלים שכבר הוטמעו ב-yes יאפשרו לה להישאר בחזית הטכנולוגיה ולטפל במידע שלה בדרך יעילה ואיכותית יותר, באופן החוסך משאבי זמן וכסף רבים".לפרטים נוספים