חדשות

סיטריקס מתאימה את הגישה לענן לעולם הניידות הארגונית

גרסת CloudGateway 2 של החברה מספקת תמיכה מובנית ליישומי iOS, אנדרואיד ו- HTML5

סיטריקס מיוצגת בישראל על ידי קבוצת אמן


חברת סיטריקס (Citrix), מובילה עולמית בתשתיות אספקת יישומים, המיוצגת בישראל על ידי קבוצת אמן, הודיעה על זמינותה המיידית של גרסה שנייה למוצר ה- CloudGateway, המחבר משתמשים לעננים פרטיים, ציבוריים או היברידיים. הגרסה כוללת שימוש בטכנולוגית MDX, המספקת תמיכה מובנית לעולם הניידות הארגוני, המאפשרת ניהול, אבטחת מידע ושליטה על מערכות הפעלה iOS של אפל, Android של גוגל ויישומי HTML5 ביותר משני מיליארד מכשירים ניידים. הגרסה החדשה של ה- CloudGateway כוללת גם אינטגרציה מלאה עם מוצר ה- ShareFile של סיטריקס, המספק שירותי שיתוף וסינכרון קבצים ארגוניים באמצעות הענן.

תוספות חשובות אלה הופכות את ה- CloudGateway של סיטריקס למערכת הראשונה בשוק המציעה למשתמשים נקודת שליטה אחודה אחת לכלל המכשירים הניידים, לרשת, ליישומי SaaS וליישומים ונתונים מבוססי מערכת חלונות – בכל מכשיר נייד, ארגוני או פרטי. החברה הודיעה גם כי היא מתכננת שילוב של טכנולוגית ה-MDX בתוכנת
ה- Citrix Ready הפופולארית, על מנת להקל על מפתחים ומנהלי IT לאשר את יישומי הניידים שלהם עם ה- CloudGateway.

ההתפתחות במגמת "הבא-את-מכשירך" (BYOD) והפיזור של יישומים רבים במערכות ניידות רבות גורמות לכך שהעקרונות הישנים לניהול מכשירים ארגוניים כבר אינן רלוונטיות עוד. כיום, העובד הארגוני הממוצע עושה שימוש בשלושה מכשירים ניידים שונים (לפטופ, טאבלט וסמארטפון) במהלך היום כדי להשלים את משימותיו, כאשר לפחות מכשיר אחד נמצא בבעלותו הפרטית.

סומיט דהאוון (Sumit Dhawan), סמנכ"ל ומנהל תחום Receiver ו- Gateways בסיטריקס, אמר: "המגמות בתחום ה-BYOD וסגנונות העבודה הניידת יישארו עימנו גם בעתיד ומהוות קטליזאטורים למחשבה מחודשת בחברות וארגונים על אסטרטגיות ניידות. ארגונים אלה צריכים להסתכל מעבר לניהול המכשיר עצמו אל נושא ניהול היישומים והנתונים. בעזרת טכנולוגית MDX ב- CloudGateway, סיטריקס מספקת לארגונים אלה פתרון מלא מקצה-לקצה אשר מנהל בצורה מאובטחת את היישומים והנתונים ומשאיר את הבחירה במכשיר לעובדים. השילוב החזק של ה- CloudGateway, Citrix Receiver
וה- ShareFile מהווה את החלק החסר בפתרונות הנוכחיים על ידי כך שהוא מאפשר לארגונים לתמוך בעובדים הניידים ובאותה עת לשמור על רמות גבוהות של אבטחה ושליטה".


לפרטים נוספים