חדשות

 חברת אינפורמטיקה חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת dbMotion והשיקה מחבר ייעודי להאחדת מידע בין מערכות בריאות

המחבר (Adpater) החדש של אינפורמטיקה מאפשר אינטגרציה חלקה של מידע רפואי בין מרכזים רפואיים בפלטפורמה ייעודית


אינפורמטיקה מיוצגת בישראל בבלעדיות על ידי קבוצת אמן


חברת אינפורמטיקה (Informatica), המיוצגת בישראל בבלעדיות על ידי קבוצת אמן, הודיעה כי חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת dbMotion, המפעילה פלטפורמה ייחודית להעברה ושיתוף של מידע רפואי בין בתי חולים ומוסדות רפואיים. אינפורמטיקה השיקה מחבר (Adapter) המחבר בין הפלטפורמה של dbMotion לפלטפורמת
ה- PowerCenter של אינפורמטיקה על מנת לספק יכולות מתקדמות של אינטגרציית מידע.

המחבר של אינפורמטיקה תוכנן לשלב ולאחד מידע מארגונים רפואיים באופן חלק ומהיר מתוך המערכת של dbMotion, שהינה הפלטפורמה המובילה בעולם לארגוני בריאות. אספקת שירותי בריאות ברמה גבוהה נסמכת רבות על שיתוף יעיל של מידע אודות יכולות רפואיות ומידע רפאוי. פלטפורמת ה- dbMotion הינה שחקנית ראשית בתפקיד זה ומסייעת לתיאום בין המחלקות והגופים השונים על ידי העברת מידע מורכב ומאוחד אודות החולה. המחבר המיוחד של אינפורמטיקה מתממשק ישירות לתוך המערכת של dbMotionן מאפשר לארגונים לאחד מידע בקלות לתוך מרכז הנתונים (DWH) של הארגון הרפואי וההיפך. המחבר עושה זאת ללא צורך בפיתוח תוכנות גישה למידע ייעודיות בכל ארגון וארגון.

היכולות של המחבר החדש תורמים ליעילות והפחתת משך הזמן הכרוך בהעברת המידע, אשר חשובים במיוחד בעולם הרפואה ולרמת אבטחת מידע גבוהה בכדי להגן על חיסיון המידע הרפואי. הפעלת המחבר אינה דורשת הכשרה מיוחדת.

"המחבר החדש של אינפורמטיקה לפלטפורמת dbMotion מדגיש את מחויבותה של החברה למתן פתרונות אינטגרציית מידע בעלי ערך לעולם הרפואה", אמר אמר ריצ'ארד קראמר (Richard Cramer), אסטרטג ראשי לתחום הרפואי אינפורמטיקה. "חברת dbMotion מספקת ללקוחותיה מאגר עצום ובעל ערך משמעותי של מידע קליני בעת בה ארגונים רפואיים מבקשים לעשות שימוש מושכל יותר בנתונים ובמידע שלהם. כעת לקוחות dbMotion יוכלו לעשות זאת, בעזרת המחבר של אינפורמטיקה ולקבל החזר מהיר יותר של ההשקעה במידע".
לפרטים נוספים