חדשות

 סניף קבוצת אמן בקזחסטן זכה בפרויקט אינטגרציית מידע לבנק JSC בקזחסטן

היקף הפרויקט – 1.2 מיליון ש"ח

סניף קבוצת אמן בקזחסטן, המייצג, בין השאר, את פתרונות חברת אינפורמטיקה (Informatica) במדינה, זכה בפרויקט אינטגרציה, גזירה והטענה (ETL) של מידע בנקאי עבור הבנק המסחרי הגדול ביותר בקזחסטן - JSC Halyk Bank of Kazakhstan. הפרויקט, שהיקפו בשלב הראשון עומד על 1.2 מיליון ש"ח יחל בקרוב וצפוי להסתיים בעוד מספר חודשים. הפרויקט יתבצע בעזרת פלטפורמת PowerCenter של חברת אינפורמטיקה.

במסגרת הפרויקט יקימו מומחי קבוצת אמן מרכז נתונים (DWH) להנהלה המרכזית של הבנק ויסייעו בהדרכה והטמעה של תהליכי עבודת הגזירה, העברה והעלאה (ETL) של נתונים ממערכות הבנק. המערכת שתוטמע בבנק תאפשר גזירת נתונים מממספר מערכות, ביצוע טרנספורמציות מתאימות וטעינת הנתונים שעברו את התהליך ל- DWH. בסיום השלב הראשון יהיה לבנק מאגר נתונים מלא ואחוד, אשר על בסיסו יוכלו הכלים האנליטיים לפעול ביעילות רבה יותר. מומחי הסניף המקומי של קבוצת אמן ילוו את עובדי הבנק בשימוש יעיל של הכלים האנליטיים.

שגיא אליהו, סמנכ"ל כספים ומנהל הפעילות הבינלאומית של קבוצת אמן, אמר: "אנו שמחים על בחירת בנק JSC בנו. גברנו במכרז זה על מתחרים מקומיים וחיצוניים, בהליך שהתבצע בשלושה שלבים במהלכם בחן הבנק את הפתרונות השונים. מדובר במדינה בה קיים פוטנציאל עסקי רב, הדומה יותר לישראל מאשר לרוסיה מבחינת גודל השוק, עם כעשרה בנקים גדולים וכשש חברות טלקום מרכזיות. אמן מרחיבה את פעילותה במזרח אירופה כל העת וצופה לפעילות משמעותית במדינה זו".


לפרטים נוספים