חדשות

חברת Good מוסיפה יכולות שיתופיות למכשירים הניידים

הוסיפה יכולת שיתוף קבצים מאובטחת בין משתמשים בארגון, גישה ל- SharePoint ושליחת מסרים מידיים

חברת Good Technology מיוצגת בישראל על ידי חברת InnoCom

חברת Good Technology, המובילה בתחום אבטחת המידע במערכות הפעלה סלולאריות, והמיוצגת בישראל על ידי חברת InnoCom, שותפה של קבוצת אמן, הודיעה על הוספת שני פתרונות חשובים ליכולת השיתופיות בין מכשירים ניידים (סמארטפונים וטאבלטים) בארגון – Good Share ו- Good Connect, המספקים לעובדים ניידים גישה ליישומי SharePoint ולמאגרי מידע אחרים בארגון ומאפשרים שליחת מסרים מיידים באופן מאובטח, עריכת מסמכים וכן קבלה ושליחה של דוא"ל ארגוני – הכל בסביבה מאובטחת ומהירה.

יכולות אלה מתווספות לפלטפורמת ה- Good Dynamics של החברה, המכילה מספר הולך וגדל של יישומים עסקיים מאובטחים. כלל הפתרונות של Good מאפשרים לעובד הנייד לעבוד בקלות ובאופן מאובטח מכל מקום, תוך בחירה ממגוון יישומים והפחתה של עלויות ניהול יישומים אלה, הודות לניהולם תחת פלטפורמה אחת.

פתרון ה- Good Share עושה שימוש בטכנולוגיה חדשנית לשיתוף וסנכרון קבצים שנבנתה על בסיס טכנולוגית TrustedShare של חברת קופיון (Copiun), אשר נרכשה לא מכבר על ידי Good, המאפשרת ליצור, לשתף ולסנכרן קבצים ארגוניים באופן מאובטח, מכל מקום, באמצעות מכשירים ניידים.

פתרון ה- Good Connect מעביר מסרים מיידיים דרך client מאובטח, מאחורי ה- FW למכשירים הניידים, בעזרת הצפנת AES, על מנת להגן על מסרים עסקיים רגישים. כך ניתן לתקשר בין עובדי הארגון באופן מיידי ומאובטח בלחיצת כפתור אחת.

"מרבית העובדים בארגונים המודרניים הינם ניידים ועל כן ארגונים מחפשים דרכים בהם יוכלו לסייע לעובדים להיות יעילים יותר, לתקשר טוב יותר עם השותפים שלהם ולשרת את הלקוחות שלהם בצורה טובה יותר ולשם כך נדרשת גישה חדשה לשיתופיות, המדגישה שימוש בניידות, יעילות וגישה בזמן אמת למאגרי מידע, מכל מכשיר", אמר ג'ון הרמה (John Herrema), סמנכ"ל בכיר לאסטרטגיה בחברת Good. "עם התוספת של יכולות Good Share ו- Good Connect אנו כעת מספקים את פתרון השיתופיות למכשירים ניידים המלא היחיד בשוק העומד בכל תקני אבטחת המידע".

צביקה וייסמן, מנכ"ל משותף בחברת InnoCom, אמר: "הוספת יכולות אלו לסל הפתרונות של חברת Good מצביעה על הכיוון האסטרטגי בו בחרה החברה - לאפשר לכלל המשתמשים לייעל את תהליכי העבודה הארגוניים בצורה מאובטחת. השימוש הנרחב בטלפונים סלולאריים ובטאבלטים מהווה הזדמנות מצד הארגונים מחד, אך מנגד עלולה להוות מקור לבעיות אבטחת מידע וזליגת מידע ארגוני. הפתרון של Good נועד לאפשר לארגונים את השילוב הנכון בין שימוש נרחב באפליקציות ארגוניות לבין רמת אבטחת מידע גבוהה ביותר".
 לפרטים נוספים