חדשות

 חברת Good הכריזה על Good Vault פתרון ראשון מסוגו לניהול זיהוי וגישה עבור מכשירי אפל

חברת Good Technology מיוצגת בישראל על ידי חברת InnoCom

חברת Good Technology, המובילה בתחום אבטחת המידע במערכות הפעלה סלולאריות, והמיוצגת בישראל על ידי חברת InnoCom, שותפה של קבוצת אמן, הכריזה על Good Vault (כספת), פתרון ראשון מסוגו בעולם לניהול זיהוי וגישה למייל מאובטח עבור מכשירי אפל הפועלים על מערכת ההפעלה של החברה – iOS. זהו המוצר הראשון שנבנה על גבי פלטפורמת ה- Good Trust שהושקה לאחרונה והוא מספק יכולת אימות דו-שלבי חזקה ומנגנון הצפנת S/MIME עבור יישום המייל המוביל של Good לארגונים (Good for Enterprise).

על ידי שימוש ב- Good Vault, ארגונים גדולים כגון גופי ממשלה, פיננסיים ועוד, יוכלו לחזק משמעותית את יכולות האבטחה בטלפונים הניידים של עובדיהם, תוך עמידה בכל כללי הרגולציה. הפתרון החדש מאפשר ל-IT הארגוני להבטיח את שלמות ואבטחת המידע והמייל הארגוני, למנוע איבוד מידע הודות לשימוש במנגנוני הצפנה עם מפתחות השמורים בנפרד, לעמוד ברגולציה הקפדנית ביותר, לשפר יעילות, ניידות ושביעות רצון של העובדים ולהפחית עלויות ניהול של אמצעי זיהוי וגישה. הניגוד לפתרונות אימות אחרים, ה- Good Vault עושה שימוש באלמנט מאובטח על גבי כרטיס חכם או כרטיס microSD ולכן אמין ומאובטח יותר.

"מגמת הניידות היא ללא ספק מגמה המשנה את פני השוק. מספר תוכניות ה-BYOD עולה בזמן האחרון ומשפיע גם על תחום אימות היישומים", אמר מייקל מהן (Michael W. Mahan), סמנכ"ל בכיר לשווקים מיוחדים בחברת Good. "אנו מאמינים כי אימות דו-שלבי בטלפונים ניידים יוביל את תחום האימות והזיהוי ומתכוונים להוביל את השוק עם פתרונות ה- Good Trust וה- Good Vault שלנו".

צביקה וייסמן, מנכ"ל משותף בחברת InnoCom מקבוצת אמן, אמר: "השימוש הנרחב במכשירים סלולאריים בארגון מחייב יישום אבטחת מידע עם יכולות ניהול. ארגונים אשר יסתפקו בפתרונות ניהול בלבד (MDM) מבלי לשים דגש עיקרי על אבטחת המידע, מסתכנים בדלף מידע אשר הנזק ממנו עשוי להתברר כקריטי לארגון. הכרזה זו מחזקת את מעמדה של Good כמובילה עולמית בפתרונות אבטחת מידע והוכחה נוספת על מחוייבותה של החברה לנושא חשוב זה".לפרטים נוספים