חדשות

  

קבוצת אמן נכנסת לתחום החתימה הדיגיטלית

קבוצת אמן נכנסת לתחום החתימה הדיגיטלית. פתרון החתימה הדיגיטלית החדש של הקבוצה מוצע כעת דרך מערכת ה-ECM (ניהול תוכן ארגוני) אוצר. הפתרון, המבוסס על מערכת CoSign של חברת ARX (מחקר אלגוריתמים), מאפשר לחתום בצורה דיגיטלית על מסמכים אלקטרוניים המאורכבים במערכת, כאשר התהליך מתבצע ברקע באופן מקוון ושקוף למשתמש.

 

היכולת לעבוד בצורה מקוונת מלאה בזכות חתימות דיגיטליות, חוסכת בעלויות וזמן לעומת תהליכים מבוססי נייר. העלות של חתימה בודדת על נייר מוערכת בכ-20 ש"ח (כולל הדפסה, סריקה, ארכוב, שילוח ושחזור מסמכים אבודים). בממוצע, חותם בארגון מאשר שני מסמכים ביום עבודה, ובחודש של 20 ימי עבודה מדובר בעלות של כ-800 ש"ח לעובד לחודש.

 

"למסמך החתום דיגיטלית יש תוקף משפטי. בשלב הראשון לפחות, נשים דגש על מגזרי התעשייה, הפיננסים, הרכב – בפרט השכרת רכב ונתרחב לכל חברה הנדרשת לניהול מסמכים בהיקף משמעותי", אמר אהרון גלר, מנהל פיתוח ECM בקבוצת אמן. "החלטנו לספק את פתרון החתימה הדיגיטלית עקב דרישת הלקוחות לא לשמור בנייר מסמכים שתויקו, אפילו לא במחסן מרוחק, שעלותו גבוהה. דרישה לאחזר מסמך ממחסן מרוחק היא מסורבלת ואורכת זמן רב".

 

CoSign, פתרון החתימה הדיגיטלית של ARX, עובד באופן מלא עם מספר רב של תוכנות וסוגי מסמכים ארגוניים, כולל וורד, אקסל, TIFF, AutoCAD, PDF, InfoPath ורבים אחרים. הפתרון מאפשר לוודא את תקפותה של החתימה הדיגיטלית על ידי כל אחד, בכל מקום ובכל זמן על ידי שימוש בתוכנות הרגילות כגון וורד, Adobe Reader ואחרות.

 

 

 לפרטים נוספים