חדשות

 חברת פייראיי (FireEye) השלימה גיוס הון של 50 מיליון דולר

חברת אבטחת הסייבר ממשיכה בהתרחבות מהירה עם יותר מ-100 מיליון דולר בהזמנות וגידול שנתי של יותר מ-100%. חברת FireEye מיוצגת בישראל על ידי חברת InnoCom מקבוצת אמן

חברת FireEye (פייראיי), המובילה בתחום עצירת מתקפות הסייבר הממוקדות (APT), והמיוצגת בישראל על ידי חברת InnoCom מקבוצת אמן, הודיעה כי היא השלימה גיוס של 50 מיליון דולר נוספים בהון סיכון ממשקיעים חדשים וקיימים. בין המשקיעים: סקוויה קפיטל, נורווסט ונצ'ר פרטנרס, גולדמן זקס, ג'וניפר נטוורקס, סיליקון ואלי בנק ואחרים.

המימון החדש יתמוך בהתפשטות הבינלאומית השוטפת של החברה ובחדשנות הטכנולוגיה הנמשכת שלה. הוא יסייע גם בהתאמה נוספת של ממדי הפעילות והתמיכה לכמות הלקוחות הגדלה במהירות של החברה.

חברת FireEye מספקת פתרון מלא לאבטחת מידע אשר מאתר וחוסם את הדור הבא של מתקפות הסייבר. המודל הייחודי של החברה כבר הוכיח עצמו בעצירת מתקפות מתוחכמות רבות ובחסימת איומי זמן אפס (zero-day attacks) ועל כן גופים ממשלתיים וחברות ענק בכל רחבי העולם כבר משתמשים בו.

חברת FireEye חוותה התרחבות משמעותית ב-2012, עם יותר מ-100 מיליון דולר בהזמנות - גידול של יותר מ-100%. החברה הגדילה את בסיס הלקוחות והשותפים שלה ליותר מ-1,000 ארגונים, כאשר יותר מ-25% מחברות Fortune 100 התקינו את פתרונותיה. כמו כן, FireEye צוינה במהלך 2012 כחברת הטכנולוגיה הרביעית בקצב הצמיחה שלה בצפון אמריקה ברשימת Deloitte 2012 Technology Fast 500. חברת FireEye אף קיבלה את פרס החדשנות הטכנולוגית של וול סטריט ג'ורנל ופרסים אחרים.

"חברת FireEye ממצבת את עצמה כמובילה ברורה במאבק בדור הבא של התקפות סייבר המופנות כלפי עסקים וממשלות בני ימינו", אמר דייב דה-וולט, יו"ר ומנכ"ל FireEye. "עסקים נפרצים בשיעור גובר בעת שבה הגנות מסורתיות מבוססות חתימה לא יכולות לעמוד בפני הזן החדש של ההתקפות. המנוע של איתור והגנה בפני איומים ללא חתימה, אומץ באופן מדהים בשנה שעברה ואנו נמצאים בעמדה טובה לקראת צמיחה במהלך 2013".

המימון החדש מביא את כלל הגיוסים של החברה לכדי יותר מ-100 מיליון דולר ומעניק תוקף נוסף לפלטפורמת ההגנה בפני איומים הייחודית מהדור הבא של FireEye. החברה אף הכריזה על מינוי של ששה מנהלים חדשים לצוות ההנהגה העולמי שלה. זאת, לאחר הרחבת צוות ההנהגה שכללה את מינוי היו"ר דייויד דה-וולט לתפקיד המנכ"ל.

יהונתן גד, יו"ר ומנכ"ל משותף בחברת InnoCom, הוסיף: "גם בישראל יש ל-FireEye הצלחה רבה. על לקוחות FireEye בארץ נמנים בנקים מובילים, ארגוני בריאות, ממשלה, ביטחון, הייטק ותעשיה. כפי שקרה עם מוצרים אחרים אותם InnoCom מביאה ארצה – כל שאר היצרנים מנסים לחקות את מוצרי FireEye. אך הפיתוח של מוצרים אלה ארך חמש שנים, כך שהעתקה שלהם לא תהיה קלה".לפרטים נוספים