חדשות

קבוצת אמן השלימה אפיון, פיתוח והקמת אתר אינטרנט 

לבית ההשקעות אקסלנס נשואה בכ-2 מיליון ש"ח
 
קבוצת אמן השלימה פרויקט רחב-היקף לאפיון, פיתוח והקמת אתר אינטרנט לבית ההשקעות אקסלנס נשואה, אתר שעלה לאוויר לאחרונה. היקפו הכולל של הפרויקט נאמד בכ-2 מיליון ש"ח, מהם כ-1.5 מיליון ש"ח בשלב הראשון של פיתוח האתר. האתר החדש ישרת את כלל הלקוחות והלקוחות בפוטנציה של בית ההשקעות ויספק מידע שיווקי ופיננסי על ניהול תיקי השקעות בארץ ובחו"ל, ניהול קופות גמל, קרנות השתלמות ופנסיה, ניהול קרנות נאמנות, מסחר בבורסה, איזופ ועוד.

האתר פותח על בסיס מערכת ניהול תוכן שפותחה באמן. הפיתוח נעשה על ידי מחלקת הפיתוח והיישומים הפיננסיים באמן, בשיתוף מחלקת העיצוב של אמן – Aman UI& Design.

גל ברק, מנהל שיווק דיגיטל באקסלנס נשואה, אמר: "בחרנו בקבוצת אמן לפרויקט מבין בתי תוכנה רבים כי אנו משוכנעים שהשילוב בין היכולת הפיננסית-מקצועית עם יכולת פיתוח ועיצוב האתרים של הקבוצה תניב אתר מקצועי, ידידותי ומזמין. האתר החדש יסייע ללקוחותינו הקיימים לקבל מידע שימושי על פעילותם ויוכל לספק מידע רב ללקוחות מתעניינים".
 
זיו אברמוביץ', מנהל החטיבה הפיננסית בקבוצת אמן, אמר: "אנו שמחים על בחירת אקסלנס נשואה בנו להקמת האתר. פרויקט הקמת האתר הסתיים בהצלחה ונעשה תוך שקלול כל המרכיבים ליצירת אתר מקצועי ודינאמי, שישרת את קהל הלקוחות של אקסלנס באופן הטוב ביותר. שילוב היכולות של קבוצת אמן בתחום הפיננסי והפיתוחי מאפשר הקמת אתרים שיווקים לגופים פיננסיים בעלי look & feel מתאים".
 
 
אודות אקסלנס נשואה
אקסלנס נשואה הוא בית השקעות מהגדולים והמובילים בישראל. אקסלנס נשואה הינה חברה ציבורית, הנחשבת אחת מבתי ההשקעות הגדולים והמובילים בישראל, והינה בעלת מגוון הפעילויות הרחב ביותר בתעשייה.

קבוצת אקסלנס נשואה מאגדת אשכול של חברות בנות ומספר רב של פעילויות בתחומי ניהול הנכסים לזמן קצר וארוך, ושירותים פיננסיים מגוונים. אלה ניתנים ללקוחות פרטיים ומוסדיים בארץ ובחו"ל ולחברות מסחריות.

אקסלנס נשואה נוסדה בשנת 1992 על ידי רוני בירם וגיל דויטש, ובשנת 1994 הפכה לחברה ציבורית, עת הונפקה בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

אקסלנס מנהלת כ-69.8 מיליארד ש"ח בנכסים פיננסיים ובמוצרים פנסיוניים (נכון ל-30.09.2012). בחברה מועסקים כ-540 עובדים בתחומי פעילות שונים, ולה מעל 500 אלף לקוחות הנהנים ממגוון שירותים נרחב.

הבעלות על החברה מתחלקת כיום בין: מייסדים ומנהלים (5.1%) , הפניקס (84.7%), הציבור (10.2%).לפרטים נוספים