חדשות

הפעילות מתמקדת בפלטפורמת ביג דטה לאבטחת מידע מבית Solera מספקת פתרון מוביל בתחומו של מודיעין מידע ואנליטיקה (SIASecurity Intelligence and Analytics) לארגונים.
 
תמונת איומי הסייבר ואבטחת המידע הולכת ומחריפה. מומחים וחברות מחקר דוגמת גרטנר מסכימים כיום כי מניעה פשוטה של איומי אבטחת מידע או חיזוי פשוט לבדו אינם מספיקים. כתוצאה מכך, היכולת לזהות במהירות התקפות סייבר אינה טובה דיה.
 
כמענה לכך, מציעה Solera מעין מקבילה של מצלמה במעגל סגור המנטרת בצורה מקיפה ביותר את הפעילות הנכנסת, היוצאת והפנימית ברשת הארגונית ומסוגלת לאחסן את מידע זה לטווח ארוך. כאשר מתרחשת הפרה של אבטחת המידע, ניתן לשחזר את כל התקרית – בין מדובר בשיחת מסרים מיידיים, שיחה בפייסבוק, דואר אלקטרוני או כל פעילות רשת אחרת.
 
פלטפורמת אבטחת המידע הייחודית של Solera מאפשרת לברר מיהם הנפגעים מההפרה של האבטחה, מיהם הגורמים המבצעים, כיצד התבצעה הפגיעה, אילו מערכות נפגעו, האם אירוע האבטחה הסתיים והאם יש ביטחון בכך שהאירוע יימנע שוב.
פלטפורמת Solera DeepSee מספקת נראות מלאה להתקפות zero day attacks ולכל היבט של הרשת הארגונית. הפתרון משלב אבחון של נוזקות (malware), זיהוי יישומים, דיווח דינמי מיידי ושילוב הדוק עם אבטחת המידע הקיימת ומצטיינת בשורה ארוכה של פונקציות.לפרטים נוספים