חדשות

קבוצת הרכב קל אוטו בחרה בשירות הפצת המסמכים הדיגיטאלי FormIT 
 
היקף הפרויקט – 100,000 אלף ש"ח בשנת הפעילות הראשונה
 
קבוצת הרכב קל אוטו, המתמחה בליסינג, השכרה ומכירה של כלי רכב, בחרה בשירות הפצת המסמכים FormIT של קבוצת אמן.
המערכת תתממשק עם מערכת "אוצר" של קבוצת אמן, לניהול ממוחשב של מסמכים, שכבר קיימת בחברה ותתרום בצורה משמעותית לאיכות הקשר והשירות מול הלקוחות. היקף הפרויקט נאמד ב- 100 אלף ₪ בשנת הפעילות הראשונה, כתלות במספר הטרנזקציות.
 
בשלב ראשון תטפל המערכת בלקוחות הליסינג של קל אוטו, עם התרחבות אופציונאלית עתידית לתחומי המכירה וההשכרה של הקבוצה. במסגרת זאת, כלל החיובים והחשבוניות יועברו בקבצי טקסט פשוטים ללשכת השירות של אמן – בארי ומשם יעובדו לקבצים מתקדמים, עם חתימה דיגיטאלית תקפה משפטית ועם התחברות אינטראקטיבית למערכות CRM ויופצו ללקוחות, הן על ידי הדואר והן במייל, לבחירתם.
               
בנוסף, תקים קבוצת אמן פורטל ללקוחות קל אוטו בו ימצא ארכיון חשבוניות בו יוכלו נציגי הלקוח ונציגי השירות של קל אוטו לצפות ולהדפיס חשבוניות שימוש בליסינג לפי חתכים שונים, בצורה מאובטחת. הלקוחות אף יוכלו לבקש שהחשבונית תישלח במייל או בדואר כ"העתק נאמן למקור".
 
יוני ראוכברגר, סמנכ"ל מערכות מידע בקבוצת קל אוטו, אמר: "פתרון ה- FormIT של קבוצת אמן לטיפול וניהול מסמכים מורכבים יסייע לנו לנהל את מערך הטפסים בקל אוטו ויאפשר מתן שירות טוב יותר ללקוחות הודות לקיצור משכי הזמן בטיפול במסמכים. ניהול כל שליחת המסמכים ללקוחות על ידי אמן יניב לנו חיסכון מיידי בזמן ובכסף ויספק ללקוח שירות משודרג".
 
יוני  גרינשפון, מנהל תחום שירותיאינטגרציית מידע בקבוצת אמן, אמר: "אנו שמחים על בחירת קל אוטו בשירות הפצת החשבוניות והמסמכים ללקוחות שלנו. זהו שירות חדשני אשר חוסך זמן רב , כסף והתעסקות שאינה בתחומי הליבה של הלקוח ותורם לתפעול יעיל יותר של הקשר עם הלקוח. בנוסף, הקמת פורטל ארכיוני מסייעת לחברה לתת שירות טוב יותר ללקוחותיה וחוסכת פניות חוזרות ונשנות למוקדי שירות הלקוחות".
 
 
אודות קבוצת אמן
קבוצת אמן מובילה את שוק ה-IT בישראל עם עולם של פתרונות, שירותים ומוצרים בתחום התוכנה. לחברה המונה כ-1000 עובדים ופועלת ממשרדים ראשיים בישראל, חברות בנות בארץ ובמזרח אירופה (פולין ורוסיה).
חטיבת המוצרים של קבוצת אמן מייצגת בישראל, בין השאר את החברות Citrix, Informatica, Trillium, Symantec, HP ועוד.
החברה מציעה מגוון של שירותים ופרויקטים מתקדמים בתחומי אינטגרציה ואיכות נתונים, תשתיות, פיתוח תוכנה, הנדסת אנוש בתוכנה, מיקור חוץ, אבטחת מידע, שו"ב, ERP&CRM ועוד. לפרטים נוספים