חדשות

 חברת Polaris מרחיבה את הפעילות שלה בישראל וחותמת על הסכם שיתוף פעולה עם קבוצת אמן


חברת  Polaris FT ההודית (www.polarisft.com), מובילה עולמית בטכנולוגיה פיננסית לתחום הבנקאות, ביטוח ושירותים פיננסים אחרים, חתמה היום על הסכם שיתוף פעולה עם קבוצת אמן, אשר תשווק ותיישם את פתרונות החברה בישראל בבנקים ומוסדות פיננסים בישראל. 
לדברי צביקה אלפי, סמנכ"ל בכיר בקבוצת אמן: "בעולם ה- IT  הדינמי של ימינו, מכירים אותנו בשוק המקומי כחברה המספקת ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות לכל סקטור. הפתרונות החדשניים של Polaris בתחום הבנקאות אשר פותחו במיוחד לניהול הליבה של בנקים גדולים, הלוואות, ניהול כספים ועוד, הם אידיאלים למודרניזציה  של שוק ההון וטכנולוגית בנקים בישראל. שותפות זו תחזק את המעמד שלנו בעולם הטכנולוגיה הפיננסית ותאפשר לנו לספק ללקוחות בישראל פתרונות בילאומיים שפותחו עבור בנקים. שימוש בחבילות מתקדמות של פולריס תאפשר לארגונים גמישות, זריזות, מודולריות, הקטנת סיכונים וקיצור זמני הטמעה." 
לדברי ק. סריניבסן, שותף וסגן נשיא בכיר בשווקים המתפתחים בחברת Polaris: " Polaris היא חברה מובילה בעולם הטכנולוגיה הפיננסית ובעלת נוכחות בינלאומית באמצעות 40 סניפים ברחבי 30 מדינות. כדי לבסס את הנוכחות שלנו בשוק הישראלי המתפתח, Polaris בחרה בקבוצת אמן כנציגה המקומית שלה בגלל היכולות, היציבות והתרבות העסקית של החברה. אנו מאמינים שדרך השותפות הזו נוכל לשלב את הניסיון העשיר של קבוצת אמן עם פורטפוליו המוצרים  הרחב שלנו ובכך לענות על הצרכים של הלקוחות מבחינה מקומית."
למידע נוסף: www.polarisft.comלפרטים נוספים