חדשות

 קבוצת אמן תספק מערכת אינטרנט ללאומי שירותי שוק ההון עבור קופות גמל וקרנות השתלמות 

קבוצת אמן זכתה בפרויקט להקמת מערכת אינטרנט רחבה עבור לאומי שש"ה לקופות הגמל וקרנות ההשתלמות של הקופות המפעליות. במסגרת הפרויקט, תקים קבוצת אמן עבור לאומי שש"ה אתר שיווקי לקופות הגמל ואתר אישי (גמל Info). קבוצת אמן תבנה את האתרים על בסיס פלטפורמת WEB אותה פיתחה בעצמה. הפרויקט צפוי להסתיים עד סוף השנה והיקפו נאמד במעל לחצי מיליון ₪. 
במסגרת הפרויקט, תקים קבוצת אמן אתר אינטרנט שיווקי עבור קופות הגמל המפעליות המתופעלות על ידי לאומי שש"ה, אשר יענה על הצרכים העיקריים כגון תמיכה בלקוחות הקופה, מידע על הקופה, פעילות שוטפת ועוד. כמו כן, ייושם אתר אינטרנט אישי (גמל Info) דרכו עמיתי הקופות יוכלו לקבל מידע, המאחד את כלל המידע הקיים בחשבונם ומאפשר תצוגה של המידע באתר מאובטח בהתאם לדרישות האוצר.
הפרויקט יתבצע תוך מתן מענה על דרישות האוצר להקמת אתר אינטרנט עבור חברות מנהלות ועדכונו בהתאם לרגולציה. השירות של קבוצת אמן מספק את עדכון האתר בכלל התכנים הרגולטורים והיא עובדת ישירות מול הגוף התפעולי והנהלת הקרן ומעדכנת את אתר החברה בהתאם לרגולציה.
לדברי פרי פוירשטיין, סגן מנהל חטיבת הפיננסים והיישומים בקבוצת אמן: "לקבוצת אמן נוכחות גבוהה בשוק הפיננסי לרבות ניסיון רב בהקמה אתרי אינטרנט, מובייל ותשתיות דיגיטליות תוך שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר. את המערכות בנינו עבור לאומי שש"ה תוך התאמה מלאה לדרישות העיסקיות שלו וכמובן תוך קבלת אחריות על הדרישות הרגולטוריות אותן מכתיב משרד האוצר".
לדברי רוני בונפיל, מנהל אגף מערכות מידע ותפעול בלאומי שש"ה: "בעקבות המעבר של קרן עמ"י והאקדמאים במח"ר לתפעולנו, היה צורך בבניית אתרים שיווקיים ואישיים עבור הקרן. אנו יודעים כי לקבוצת אמן יש ניסיון רב עם תפעול אתרים מסוג כזה הנבעים מצורך רגולטורי ולרווחת העמיתים, ולכן הבחירה בהם הייתה טבעית וכדאית".לפרטים נוספים