חדשות

 קבוצת אמן חתמה על הסכם לשיווק והטמעת מוצרי ההצפנה ומניעת דליפת נתונים של Wave Systems

קבוצת אמן מחזקת את פעילותה בתחום אבטחת המידע. אמן חתמה על הסכם עם קבוצת Wave Systems המתמחה באבטחת מידע, במסגרתו תשווק ותיישם מעתה את מוצרי ניהול ההתקנים הנתיקים (Device Control), הצפנת הדיסקים הפנימיים (Full Disk Encryption), והתוכנות לניהול מניעת זליגת מידע (DLP), ממשפחת פתרונות Safend של חברת Wave. כמו כן, תשווק אמן את המוצרים החדשים ביותר של קבוצת Wave, וביניהם הפתרון ל-Multi Factor Authentication, ולניהול דיסקים מוצפני חומרה (Self-Encrypting Drive / Opal Drives).

על פי גיל אלפי, מנהל ערוצי מכירות בישראל, מקבוצת Wave: "יחד עם מוצרי מניעת הזליגה שלנו, אנו מציעים היום גם פתרונות סייבר להתקפות בשלב ה-Preboot ופתרונות לניהול TPM להזדהות חזקה. אנו שמחים על הידוק הקשרים עם קבוצת אמן לאספקת פתרונות אבטחת המידע המובילים בשוק. קבוצת Wave פועלת בשוק אבטחת המידע כבר שנים רבות, והיתה חלק ממייסדות הארגון ללא מטרות רווח Trusted Computing Group (TCG), יחד עם שמות כמו אינטל, AMD, לנובו, דל, מיקרוסופט, סימנטק, IBM, ועוד רבות. יתרה מזאת, אנחנו היינו בן אלו שהמציאו את הכונן הקשיח מוצפן חומרה הראשון."

חיים קריגר, מנהל Proffesional Services בקבוצת אמן, סיפר: "אנו גאים שארגון משמעותי כמו Wave, ממייסדי תחום אבטחת המידע, בחר בקבוצת אמן לשיווק והטמעת המוצרים שלו. פתרונות Wave מאפשרים לארגונים לצמצם סיכונים הנובעים מאובדן מידע, גניבה ושימוש בלתי הולם במידע רגיש שמצוי על המחשבים השונים בארגון. התוספת של מוצרי האבטחה של Safend ו-Wave לסל המוצרים שלנו יסייע לנו בהבאת הפתרונות הטובים ביותר בעולם. יחד עם הטיפול המקצועי של קבוצת אמן, לקוחותינו ייהנו כיום מהפתרונות המובילים בשילוב עם השירות הטוב ביותר."לפרטים נוספים