חדשות

 קבוצת אמן חתמה על הסכם עם חברת InizioTech לשיווק והטמעת פתרונות האבטחה לדואר אלקטרוני ולמסמכים של חברת TITUS

קבוצת אמן מחזקת את פעילותה בתחום אבטחת המידע. אמן חתמה על הסכם עם חברת InizioTech על בסיס מוצרי חברת TITUS, ספקית מובילה של פתרונות לסיווג מידע לדואר אלקטרוני ולמסמכים, במסגרתו תשווק ותיישם את מוצרי TITUS בישראל.

הפתרונות של TITUS מתמקדים בסיווג מידע בלתי מובנה וגם בטיפול ברובד האנושי, אשר לא מקבל מענה במרבית הארגונים ומאפשר הגנה על נכסי מידע וקניין רוחני של הארגון מחד ומאידך שיתוף של מידע רגיש, באמצעות משפחה שלמה של מוצרי מדף לסיווג ותיוג מסמכים. TITUS מציעה פתרון לסימון וסווג עבור פלטפורמת Microsoft Office, זאת במקביל לשיתוף פעולה הדוק מאוד שהחברה מקיימת עם הנהלת מיקרוסופט וצוותי השטח הגלובליים שלה, כשותף זהב. החברה נמצאת בקשרים הדוקים עם מיטב חברות מניעת זליגת מידע ( DLP), וכן עם חברות ניהול זכויות דיגיטליות (DRM), הצפנה או פתרונות אחסון חכמים. בין לקוחותיה: משרד החוץ האמריקאי לענייני יוצאי צבא , מורגן סטנלי, ברקליס, משרד האנרגיה האמריקאי, נאס"א, חיל האוויר האמריקאי, ממשלת סקוטלנד, הבנק המרכזי של קנדה , נאט"ו, DELL, Dow Corning, ויותר משלושים משרדי ממשלה באוסטרליה.

על פי אלדד קנטי, מנכ"ל משותף בחברת InizioTech, המפיצה הרשמית של טיטוס בארץ: "לחברת טיטוס, כיום מעל ל-3 מיליון משתמשים ברחבי העולם, כולל צבאות, ממשלות וארגונים המעוניינים להגן על מידע ועל הקניין רוחני ולמנוע דליפת מידע, שהוא אחד האתגרים הגדולים שעומדים היום בפני ארגונים. כל זאת, תוך כדי שהמערכת מאפשרת שיתוף של מידע רגיש. בשונה ממערכות אחרות שעובדות באופן אוטומטי, בפתרונות TITUS מי שמייצר את המסמך גם קובע את רמת הסיווג שלו בעזרת המערכת ובסיוע המלצותיה. בהקשר זה, אנו שמחים על הידוק הקשרים עם קבוצת אמן לאספקת הפתרונות שלנו, המובילים בתעשייה. לא קרה לכם אף פעם ששלחתם מייל לכתובת לא נכונה? או שמידע רגיש הועבר בכוונה או בשוגג לכתובת לא רצויה? הפתרונות שלנו עוסקים בדיוק בדברים אלו ופונים ישירות לארגונים המעוניינים ליצור מדיניות ארגונית ברורה בנושא גישה למסמכים בארגון (גם קריאה, גם עריכה וגם משלוח)."

חיים לוי, מנהל מכירות לתחום הסייבר בקבוצת אמן, סיפר: "אנו גאים שארגון משמעותי כמו TITUS, בחר בקבוצת אמן לשיווק והטמעת המוצרים שלו. פתרונות TITUS מאפשרים לארגונים לשלוט יותר בקלות בדואר האלקטרוני ובמסמכים בארגון ולמנוע זליגת מידע וקניין רוחני. ל- TITUS יש הרבה לקוחות בינלאומיים, רבים מהם מגופים ממוסדים כמו במגזר הפיננסי, בבנקאות , ייצור, מגזר ממשלה וציבור ובעיקר במשטרה ובצבא ועוד. לכן, אנו בקבוצת אמן מהווים שותף טבעי לפתרונות שלהם. זהו שדרוג משמעותי לפורטפוליו הפתרונות שאנו מציעים עבור לקוחותינו ואני מאמין כי יחד עם פתרונות Titus אנו מציעים היום את פתרונות אבטחת המידע הטובים ביותר בשוק עבור ארגונים.

לפרטים נוספים על פתרונות TITUS ניתן להכנס לאתר:
http://www.iniziotech.com/לפרטים נוספים