חדשות

קבוצת אמן העלתה לאוויר מערך שירותים באינטרנט עבור בית ההשקעות אקסלנס נשואה. היישום האינטרנטי מאפשר ללקוחות הקצה של החברה שימוש במגוון מחשבוני משכנתא ושימוש במשכנתא live – מערכת מעקב וניהול אחר משכנתא קיימת, המספקת התרעות על שינויים שקורים לאורך חיי המשכנתא. באקסלנס מדגישים כי האתר פתוח לקהל הרחב לשימוש בחינם. היקף העסקה מוערך בכחצי מיליון שקלים והוא ישרת את הקהל הרחב.
 
מטרת הפרוייקט היא לשרת קהל רחב של פונים דרך האינטרנט. בעקבות כניסתה של אקסלנס לפני מספר חודשים לתחום ייעוץ המשכנתאות, קבוצת אמן פיתחה עבורה ממשק משתמש חדש וכן את שירותי הבק-אופיס למפתחים אשר יקלו על העבודה השוטפת. המערכת שפותחה מאפשרת דינמיות ומתן התרעות לאורך זמן, אשר גם יתעדכנו על פי תנודות השוק. באמן פיתחו באופן עצמאי לפי הנחיית ואפיון עסקי מפורט מאקסלנס, לוגיקה עסקית מורכבת עבור האתר, המורכבת מאלגוריתמים, מחשבונים, מנועי חיפוש ועוד. מערך השירות עתיד גם להתממשק עם מערכת ה-CRM באקסלנס נשואה ובאופן זה לשפר משמעותית את יכולת החברה לתת ללקוחות מידע מותאם אישית.
 
לדברי עמית שגיא, סמנכ"ל השיווק באקסלנס נשואה: "בעולם המודרני, בעלי משכנתאות, וגם הציבור הרחב, חייבים לקבל מידע עדכני ושירותים און ליין. למשל, כבעל משכנתא, אם היום משתנה הריבית במשק, חשוב לנו לתת התראות מיידיות על כך שכדאי למחזר את המשכנתא. אנו מאמינים כי מהלך ייעול השירות באינטרנט ישפר את הפעילות שאנו יכולים לתת ללקוחותינו, ירחיב את בסיס לקוחותינו באופן כללי, ואף ישרת את הקהל הרחב. לכן, החלטנו לבצע את המהלך הזה ולהקים אתר אינטרנט מיוחד, שגם נותן מידע אבל גם מקושר למומחים הכי רלוונטיים שלנו לתחום המשכנתאות. קבוצת אמן נתנה לנו את ההצעה המתאימה עבורנו ביותר והעונה על הצרכים העסקיים שלנו ולכן הבחירה בהם הייתה המתבקשת".
 
לדברי דרור הרשקו – מנהל תחום היישומים באקסלנס נשואה: "הבחירה באמן ובפלטפורמת WEB למערך המשכנתאות מהווה מהלך מקצועי ויציב נוסף של שירותים לארגון וללקוחותיו. וכן  מהווה את הפלטפורמה לכל צורך נוסף אסטרטגי ושירותי שהארגון יוכל לתת ללקוחותיו החיצוניים עם חיבור למערכות הליבה השונות של הארגון."
לדברי פרי פוירשטיין, סגן מנהל חטיבת הפיננסים והיישומים בקבוצת אמן: "פלטפורמת ICMS אותה פיתחנו, היא פלטפורמה אמינה, יעילה, נפוצה בשוק הפיננסי ועומדת בכל דרישות הרגולציה. אקסלנס חיפשה חברה אמינה ומנוסה להקמת מערך השירות האינטרנטי שלה, ולקבוצת אמן יש ניסיון רב בתחום הזה. מאחורינו פרויקטים מוצלחים רבים בתחום ה-WEB ואנו שמחים על הבחירה של אקסלנס ".
 
אודות קבוצת אמן
קבוצת אמן היא חברת ה-ITמהמובילות והגדולות ביותר בישראל ובין חברות ה-ITהוותיקות בארץ. הקבוצה מעסיקה מעל ל-1000 מקצועני ITבתחומים שונים ומציעה ללקוחותיה עולם מלא של פתרונות ומוצרים מתקדמים בתחום מערכות מידע וטכנולוגיות בעולמות תוכן של תשתיות, פיתוח תוכנה ויישומים ומיקור חוץ. הקבוצה מתמחה במתן פתרונות בתחומים שונים, ביניהם: אינטגרציה ואיכות נתונים, וירטואליזציה, אבטחת מידע, סייבר, שליטה ובקרה, פיתוח תוכנה,  ניהול ידע, הנדסת אנוש בתוכנה (UX), WMS, BI, סמיקונדקטורס ועוד. הקבוצה מייצגת בארץ חברות בינלאומיות מובילות בתחומן, ביניהן: Citrix, Informatica, Palo Alto Networks, Good Technology, FireEye, Solera Networks,  BackBaseועוד, והיא שותפה בכירה של חברות טכנולוגיה מובילות כמו HP, Symantecומיקרוסופט. הקבוצה מספקת גם פתרונות מיקור חוץ במודלים שונים אשר חלקם ייחודים בישראל. לחברה משרדים ראשיים בישראל וחברות בנות בארץ ובמזרח אירופה.
 
אודות אקסלנס נשואה
אקסלנס נשואה הינה מבתי ההשקעות הגדולים והמובילים בישראל ובעלת מגוון פעילויות הרחב ביותר בתעשייה. אקסלנס מציעה מספר רב של פעילויות בתחומי ניהול הנכסים לזמן קצר וארוך, ושירותים פיננסיים מגוונים, הניתנים ללקוחות פרטיים ומוסדיים בארץ ובחו"ל ולחברות מסחריות.אקסלנס מנהלת כ-85 מיליארד ש"ח בנכסים פיננסיים ובמוצרים פנסיוניים.לפרטים נוספים