חדשות

Aman UI&Design, חטיבת עיצוב חווית המשתמש של קבוצת אמן, זכתה באות העיצוב לשנת 2014 בתקשורת חזותית עבור עיצוב חווית משתמש (אינטראקטיב) של מכונות הדפוס החדשניות של לנדא דיגיטל פרינטינג המבוססות על טכנולוגיית ננו דפוס. חברת Aman UI&Design, בשיתוף אנשי לנדא, תכננה ועיצבה את ממשק המשתמש של מכונת הדפוס.
 
הפרסים ניתנו על ידי עמותת "אות העיצוב" בטקס חגיגי שנערך באוניברסיטת תל אביב זו השנה העשירית ברציפות. בטקס השתתפו ראשי ערים, שגריר איטליה בישראל, אדריכלים, מעצבים, נציגי ציבור ותקשורת.
 
עמותת אות העיצוב" הינה ארגון ללא מטרות רווח, שמטרתו לקדם את התכנון והעיצוב בישראל, ליצור במה לשיח מתמשך בין אנשי המקצוע והגורמים המשפיעים על שדה התכנון והעיצוב ולפתח מודעות רחבה לנושאים אלה בציבורים מקצועיים וקהל מעוניין.

לדברי עמיר זבולוני, מנהל Aman UI&Design, בפרוייקט עיצוב חווית המשתמש של מכונות הדפוס של לנדא יושמו קונספטים חדשניים לממשק משתמש של מכונות: "עיצבנו ממשק מגע ידידותי וקל מאד לשימוש, על מסך מגע ענק בגודל 2X3 מ' שמהווה את חזית המכונה. עשינו זאת בשיתוף פעולה עם אלישע טל מסטודיו I2D, ורבים מאנשי לנדא בהובלת דרגן שטיגליץ ועמית הרבורגר, אשר נתנו תשומת לב מיוחדת לשילוב בין עיצוב ממשק המשתמש לעיצוב התעשייתי של המכונה ולתפקודה הפונקציונאלי."
 
לדברי גלעד צרי, לנדא דיגיטל פרינטינג: "זה לא סוד שמכונות הדפוס שלנו וממשק המשתמש הייחודי שלהן זכו להתעניינות עצומה ויוצאת דופן בתערוכה המרכזית של עולם הדפוס – Drupa, שנערכה בדיסלדורף, גרמניה. אנו מודים לצוות Aman UI&Design שעבדו עמנו בשיתוף פעולה והובילו את העיצוב של ממשק המשתמש".
 
אודות לנדא
Landa Digital Printing הנה חלק מקבוצת לנדא. טכנולוגית הדפוס הננוגרפי מגשרת על פני "פער הרווחיות" הקיים בתעשית הדפוס – בכך שהיא מפיקה ריצות קצרות עד בינוניות תוך חסכון בעלויות. מכונות הדפוס הננוגרפי של לנדא מאפשרות הדפסה בעלות הנמוכה ביותר לדף המודפס דיגיטלית בתעשייה ומשלבות את הרב גווניות של הדפוס הדיגיטלי עם היתרונות והמהירות של דפוס האופסט. קבוצת לנדא מייסודו של בני לנדא כוללת את חברת לנדא לאבס, מנוע המחקר והפיתוח החדשני של הקבוצה, המפתחת ננוטכנולוגיה לשימוש באנרגיה חלופית, פיגמנטים וחומרים אחרים; קרן ההשקעות לנדא ונצ'רס המשקיעה בחברות טכנולוגיות בתחום הננוטכנולוגיה; וקרן לנדא לשוויון הזדמנויות באמצעות חינוך המסייעת לצעירים "ברוכי יכולות, מעוטי יכולת" לזכות בהשכלה גבוהה. בני לנדא ממשיך להוסיף לפורטפוליו הפטנטים שלו, וכיום רשומים על שמו ברחבי העולם כ- 800 פטנטים המספקים בסיס מוצק בתחום הקניין הרוחני לחברות שהקים.
למידע נוסף אודות לנדא, בקרו ב- landanano.com וב- landanano.com/social.
 
 
אודות קבוצת אמן
קבוצת אמן היא חברת ה-IT מהמובילות והגדולות ביותר בישראל ובין חברות ה-IT הוותיקות בארץ. הקבוצה מעסיקה מעל ל-1000 מקצועני IT בתחומים שונים ומציעה ללקוחותיה עולם מלא של פתרונות ומוצרים מתקדמים בתחום מערכות מידע וטכנולוגיות בעולמות תוכן של תשתיות, פיתוח תוכנה ויישומים ומיקור חוץ. הקבוצה מתמחה במתן פתרונות בתחומים שונים, ביניהם: אינטגרציה ואיכות נתונים, וירטואליזציה, אבטחת מידע, סייבר, שליטה ובקרה, פיתוח תוכנה,  ניהול ידע, הנדסת אנוש בתוכנה (UX), WMS, BI, סמיקונדקטורס ועוד. הקבוצה מייצגת בארץ חברות בינלאומיות מובילות בתחומן, ביניהן: Citrix, Informatica, Palo Alto Networks, Good Technology, FireEye, Solera Networks,  BackBase ועוד, והיא שותפה בכירה של חברות טכנולוגיה מובילות כמו HP, Symantecומיקרוסופט. הקבוצה מספקת גם פתרונות מיקור חוץ במודלים שונים אשר חלקם ייחודים בישראל. לחברה משרדים ראשיים בישראל וחברות בנות בארץ ובמזרח אירופה.לפרטים נוספים