חדשות

 
קבוצת אמן מחזקת את פעילותה בתחום תשתיות המחשוב. אמן חתמה על הסכם עם חברתVNT Softwareלשיווק ויישום של מוצרי החברה בישראל, וביניהם פתרון ה-BSM (Business Service Management) המתקדם IlluminIT, המספק מידול אינטראקטיבי של הפעילות העסקית בחברה מול התשתיות השונות.
 
פתרון IlluminIT יוצר מיפוי אוטומטי ואינטראקטיבי של כל היישומים העסקיים בחברה, וכן של בסיס תשתיות ה-IT, ובכך מאפשר ניתוח של פעילות המחשוב ברמה העסקית. באמצעות מבט ברור של ההשפעה של מערך המחשוב על היישומים העסקיים, ניתן לקבל החלטות אפקטיבית יותר, לנהל תקריות בחכמה, הדמייה של השפעת שינויים בזמן אמת וביקורות על שינויים מהירים. הפתרון אשר מותאם לחברות גם מהתחום הפיננסי, גם הציבורי, גם מהטלקום ועוד, עוזר למנוע הפסקות, להבטיח הסכמי SLA, ולייעל את פעילות הארגון.
 
על פי אמיר לובשבסקי, מנהל הפיתוח העסקי ב-VNT Software: "אנחנו, ב-VNT Software, שמחים להודיע על שיתוף פעולה עם קבוצת אמן שתשווק ותטמיע את מוצר המידול העסקי האוטומטי של החברה. קבוצת אמן תתמקד בהוספת המוצר ללקוחות HP של החברה וגם ללקוחות נוספים. חברת VNT Software רואה באינטגרציה של מוצריה עם מוצרי HP כיוון אסטרטגי חשוב ומרכזי״.
 
חיים קריגר, מנהל Professional Services בקבוצת אמן, סיפר: "אנו ממשיכים להרחיב את יכולות ה-BSM שאנו מקנים לארגונים. עם המוצרים של VNT Software, נוכל כעת לספק לארגונים יכולת מבט טובה יותר על הפעילות העסקית שלהם, ולהעשיר את החבילה שיש באפשרותנו להציע. אנו גאים ש-VNT Softwareבחרה בקבוצת אמן לשיווק והטמעה של מוצריה המובילים, ובעיקר פתרון IlluminIT, ובטוחים שעם פתרונות אלו נמשיך להוביל בבטחה את לקוחותינו לפעילות טכנולוגית ועסקית טובה יותר״.
 
פרטים נוספים על פתרונות VNT Software ניתן למצוא לאתר: http://www.vnt-software.com/
 
אודות קבוצת אמן
קבוצת אמן היא חברת ה-IT מהמובילות והגדולות ביותר בישראל ובין חברות ה-IT הוותיקות בארץ. הקבוצה מעסיקה מעל ל-1000 מקצועני IT בתחומים שונים ומציעה ללקוחותיה עולם מלא של פתרונות ומוצרים מתקדמים בתחום מערכות מידע וטכנולוגיות בעולמות תוכן של תשתיות, פיתוח תוכנה ויישומים ומיקור חוץ. הקבוצה מתמחה במתן פתרונות בתחומים שונים, ביניהם: אינטגרציה ואיכות נתונים, וירטואליזציה, אבטחת מידע, סייבר, שליטה ובקרה, פיתוח תוכנה,  ניהול ידע, הנדסת אנוש בתוכנה (UX), WMS, BI, סמיקונדקטורס ועוד. הקבוצה מייצגת בארץ חברות בינלאומיות מובילות בתחומן, ביניהן: Citrix, Informatica, Palo Alto Networks, Good Technology, FireEye, Solera Networks,  BackBase ועוד, והיא שותפה בכירה של חברות טכנולוגיה מובילות כמו HP, Symantecומיקרוסופט. הקבוצה מספקת גם פתרונות מיקור חוץ במודלים שונים אשר חלקם ייחודים בישראל. לחברה משרדים ראשיים בישראל וחברות בנות בארץ ובמזרח אירופה.לפרטים נוספים